Apie mus
„Aurimo baldai” – tai patyrusių meistrų komanda, kurianti individualią ir patogią erdvę jūsų namuose. Pagrindinė komandos veikla – nestandartinių baldų gamyba ir projektavimas. Pagal individualų dizainą gaminami įvairūs korpusiniai baldai:

Jei siekiate išskirtinumo, individualumo – nestandartiniai baldai yra tai, ko jums reikia. Baldai nėra tik spinta drabužiams ar lentyna knygoms. Baldai gali būti ne tik patogūs, bet taip pat ir dailūs, puošnūs. Ir nesvarbu ar tai klasikiniai baldai, ar modernūs baldai„Aurimo baldai” komanda padės juos sukurti.
Galbūt jūsų namuose trūksta tik vieno ar kito baldo? Meistrai pasirūpins, kad tokie nestandartniai baldai kaip spinta, komoda, stalas ar lentyna atitiktų visus jūsų poreikius ir derėtų prie viso namų dizaino. O parduotuvėje siūlomos modernaus dizaino miegamojo lovos ir jau pagamintos spintos suteiks jaukumo kiekvienam miegamojo kambariui. Kviečiame išsirinkti!

Kodėl verta rinktis „Aurimo baldai”?

„Aurimo baldai” komandoje dirba patyrę meistrai. Kiekvieno jų darbo patirtis siekia nuo vienuolikos iki dvidešimt vienerių metų. Todėl jie drąsiai ir profesionaliai patars jums renkantis baldų dizainą ir medžiagas. Meistrai visada atvyksta į namus, patys atlieka visus reikiamus matavimus. Taip pat jie pasiūlys sprendimų, kad baldai būtų patogūs, funkcionalūs, šiuolaikiški. Skambinkite ir jau šiandien gaukite konsultaciją!
Baldai gaminami tik iš aukščiausios kokybės medžiagų.  „Aurimo baldai” komanda bendradarbiauja su baldų gamybos medžiagų tiekėjais “Egger”, “Ulmas” bei “Termopal”. Gamindami baldus meistrai naudoja aukščiausios kokybės „Blum” furnitūrą. Baldams gaminti naudojamos aukštos kokybės medžio plokštės arba natūralaus medžio masyvas. Todėl jų pagaminti nestandartiniai baldai yra patvarūs ir kokybiški, o kainos konkurencingos.